Drammofon OÜ. Lisainfo
D R A M M O F O N

 

Kahjuks meie päringukeskond on alles loomisel. Palun kontakteeruge meiega lisainformatsiooni saamiseks kas telefoni või meili teel (mõlemad on toodud lehekülje all).

Siia oleme koondanud korduma kippuvad küsimused.

1. Kas treeningurihma kasutamine on koerale ohutu?

Jah, täiesti ohutu. Distantskoolitusrihmasid hakati tootma juba üheksakümnendate alguses. Kõigi uuringutega tõestatult on Innotek rihmad täiesti ohutud. Innotek ei kasuta kunstlikku signaali tugevdamist ka suurtel koertel. Väljastatav impulss on võrreldav kerge näpistusega. Tekkiv lihaste kokkutõmme on koerale ainult häirivaks. Innotek rihmade voolutugevus on väiksem kui näiteks lihasepingutajatel, millega inimesed treenivad oma kõhulihaseid.

2. Kas töötab?

Jah, töötab. Töötab igat tõugu koera kaelas, olenemata koera vanusest või temperamendist. Automaatsed rihmad panevad ennast ise paika vastavalt koera temperamendile. Puldiga treeningurihmade impulss on kergesti muudetav koerale sobivaks.

3. Miks just INNOTEK, tegemist ei ole just kõige odavamate rihmadega?

Ühena distantskoolitusrihmade algupärastest loojatest on Innotek jätkuvalt täiustanud oma rihmasid. Kasutatav tehnoloogia on Innotek rihmades uusim ja töökindlaim, seadmed ise on kerged ja kasutajasõbralikud.

Mis puutub distantskoolitusrihmadesse üldiselt, siis rihmad on kallid, aga mitte ühegi teise moodusega ei ole saavutatav tulemus nii kiire ja efektiivne.

Palun kontakteeruge meiega lisainformatsiooni saamiseks.

 

 TootedLoe lisa koolitamise kohtaSaada meile oma küsimusedTelli siit !Suvepakkumised !Toodete kasutusjuhendid


Copyright © Drammofon 2005
Drammofon OÜ   Tel. +372 56 641136   Fax +372 6741988    sales@drammofon.ee